Thank you

alle filmmakers en deelnemende kunstenaars /
all the participating filmmakers and artists

alle ‘Vrienden van Courtisane’ / all ‘Friends of Courtisane’

alle vrijwilligers / all volunteers

Aanaajaanaa (Marcus van Paassen), Academy Film Archive, Argos (Rolf Quaghebeur, Andrea Cinel), Arsenal – Institute for Film and Video Art Berlin (Angelika Ramlow, Carsten Zimmer), Artigand (Lieve Maeyens), Asian Shadows (Anne-Sophie Lehec, Li Ya, Isabelle Glachant), Auguste Orts (Ann Goossens, Boris Belay), Austrian Film Museum Vienna, Erika Balsom, Bed in Gent (Tom De Wolf), Beursschouwburg, Cis Bierinckx, Camping Penrose (Liselotte van Daele), Canyon Cinema (Antonella Bonfanti), CellAR (Jef Pinxteren), CIFA (Zhang Yaxuan & Liyo Gong), cinédoc (Mélanie Forret), CINEMATEK (Nicola Mazzanti, Céline Brouwez, Regina De Martelaere, Virginie Retica), CNRS Images (Véronique Goret, Ludivine Pelletier), Design and Breakfast (An Oost), Deutsche Kinemathek (Diana Kluge), EAI (Karl McCool, Rebecca Cleman), Essay Film Festival (Matthew Barrington), EYE (Marleen Labijt), FedEx (Sandra Diaz), Faja Lobi (Jurgen Heytens), The Film-Makers’ Cooperative (MM), Les Films du Camélia (Charlotte Bolze), Films sans Frontières (Christophe Calmels), Finecut Co. (Yura Kwon), Le Fresnoy (François Bonenfant, Eric Prigent, Natalia Trebik), Bjorn Gabriels, Vlaams minister van Cultuur, Media, Jeugd en Brussel Sven Gatz, Surama Ghatak, K. Hariharan, HISK (Isabel Devriendt), HoGent, Margaret Honda, IFFR, Karen Jennings, KASK / School of Arts (Wim De Temmerman, Dries De Wit, Martine Huvenne, Anouk De Clercq, Jasper Rigole, Brecht Van Elslande, Ilse Den Hond, Thomas Janssens), KASKcafé (Tille De Smet), KASKcinema, KU Leuven (Hilde Van Gelder, Stéphane Symons), Kunstenpunt (Lissa Kinnaer), Laida Lertxundi, Light Cone, Annie Logie, LUX (Benjamin Cook, Matt Carter, Alice Lea), Marie & Charlotte & William, Ricardo Matos Cabo, Milestone Film & Video (Dennis Doros), Minard (Rik Vandecaveye, Michael Knapen, Kitty Van Cleef, Jan Devriese, Lennert Dierick), Momento (Samia Labidi), Katherine Mortier, Louis Mortier, Oona Mosna, Aily Nash, NFDC (Anupama Bose & Prashanth R), oKo (Paul Corthouts, Lianne Kamminga, Leen Laconte), Garbiñe Ortega (Punto de Vista), Gurudas Pai, Park Circus (Morgane Cadot), Portugal Film (Filipa Henriques), Charlotte Procter (LUX, Cinenova), Provincie Oost-Vlaanderen (Margie Van de Slycke), Ashish Rajadhyaksha, Refu Interim (Farah Laporte, Eric Kempeneers), Lidwine Ronse, Sabzian (Pepa De Maesschalck), Arindam Sen, Herb Shellenberger, Spectre Productions (Ségolène Olivié), Sphinx cinema (Patrick Deboes, Wendy Vercauteren, Jackie De Vos, Isabel Devos), Stad Gent (Patrick Delasorte), Christina Stuhlberger, STUK Kunstencentrum (Karen Verschooren, Steven Vandervelden, Ilse Van Essche), Diederik Thuyn, Mark Toscano, trigon-film (Christine Brönnimann), UCLA Film & Television Archive (Todd Wiener, Steven K. Hill), UGent (Gertjan Willems, Michel Dierick, Daniel Biltereyst, Steven Jacobs), UGent – Department of Chinese Studies (Xu Lin, Mieke Matthyssen, Bart Dessein), Estella Verschueren, Vooruit (Wouter Vanhaelemeesch), Walhalla Food (Esther Haddad, David Marquenie), Walpoort (Dirk Huys), Frances & Mark Webber, Wil Productions (Lihong Kong)

Partners

Minard
Sphinx cinema
KASK / School of Arts
Kunstencentrum Vooruit
KASKcinema
Gouvernement
kunstenpunt
UGent
HoGent
Auguste Orts
Argos
HISK
CINEMATEK
Refu Interim

met de steun van / with the support of

Vlaamse Overheid
Stad Gent

FedEx
Vidi-Square
Caruur
CellAR